אימון אישי

אימון אישי

"לכולנו יש כישרונות מיוחדים הממתינים שייעשה בהם שימוש למען מטרה ראויה.
בכולנו טמון סוג מסוים של גאונות אישית. כולנו נמצאים כאן למען מטרה מיוחדת, למען יעד נאצל שיאפשר לנו להפגין את הפוטנציאל האנושי הנעלה ביותר שלנו, ולהעניק בה בעת ערך מוסף לחייהם של הסובבים אותנו…"
(רובין שארמה)
אימון וייעוץ

מהו אימון?

אם אתה אדם בריא ונורמלי שלא הכל הולך לו טוב בחיים, אם אתה מרגיש שאתה מפספס יותר מידי, אם הדברים לא מסודרים אצלך ואתה חי באי סדר – האימון נועד לך! בתהליך האימון תקבל המון כלים יעילים ומוכחים שיעזרו לך לעשות סדר בבלגן, ללמוד איך ללמוד, להרגיע את עצמך ולעבוד נכון. מעבר לכלים שתקבל, אתה תלמד למצוא תשובות בעצמך לעצמך. תלמד להיות היועץ הכי טוב של עצמך. האימון בנוי בעיקר על הפסיכולוגיה החיובית, הניהול והייעוץ הארגוני. נכון! אנחנו עוסקים גם בהוויה וגם בעשייה שלך ורוצים למקסם את שניהם. האימון מניח כהנחת עבודה שאתה, המתאמן, באופן טבעי יצירתי, בעל פוטנציאל ויש לך את התשובות לכל השאלות שלך, ואם לא, אתה תדע כיצד להשיג אותן.

תהליך האימון

לתהליך אימון אפקטיבי נדרשים כארבעה חודשים (כ-15 מפגשים). התהליך מחייב פגישות אימון רצופות בתדירות של אחת לשבוע. כל פגישה בת 60 דקות.
מחיר שעת אימון: 400 ש"ח + מע"מ.
כל מתאמן זוכה לליווי במשך השבוע כולו במטרה לשמירת הקשר ומעקב התקדמות וביצוע. באימון ילדים ונוער, תתקיים פגישה מקדימה שלי עם ההורים על מנת לקבל רקע רחב על הילד, הבית, המשפחה ובית הספר ועל מנת להציב מטרות ויעדים לתהליך. במידת הצורך, נקיים פגישות נוספות, כשהנושאים רחבים ולא יכולים לקבל מענה ראוי בטלפון. כל פגישה עם ההורים היא פגישת עבודה לכל דבר ועניין.
קיימת אפשרות לשיחות הכנה מיוחדות לקראת אירועים חשובים (ראיון קבלה לתיכון/ישיבה תיכונית, ראיון הדרכה בתנועת נוער, מבחן גדול וכו').
בכל מפגש תקבל "מתנות בית" בצורות שונות, שמתאימות בדיוק לך, שמטרתן להמשיך את התהליך כשאתה בבית ובכך לשמור על הרצף. במהלך הפגישות נזהה את המטרות והיעדים התואמים את שאיפותיך, ואת הגורמים המעכבים אותך מלממש אותם. לאחר שנציב את המטרות והיעדים נבנה תוכנית מפורטת להשגתם תוך שימוש בגלריית הנכסים האישיותיים שלך, נטרול הגורמים המעכבים ולמידה והטמעה של כלים מקדמים. במהלך התהליך נמדוד את העבודה והתוצאות שלנו ונלמד כיצד לשפר את התוצאות.

למי נועד האימון?

האימון לא נועד לאנשים שאינם בריאים בנפשם. האימון נועד לאנשים כמוני וכמוך שרוצים עוד בחיים. לאנשים שלא מוכנים להסתפק במועט, ורוצים לחיות את כל מה שבהם. המשותף לכלל האנשים הבאים לאימון הוא הרצון לעשות שינוי בחיים. להגיע מא' לב' בכל נושא שהוא במכלול החיים ולעשות את זה הכי טוב שאפשר. כבר הרמב"ם כתב בספרו "מורה הנבוכים" (ג, נא), שרוב האנשים יודעים את ה"מה" אך לא את ה"איך". לפעמים אנו יודעים גם את ה"איך" אך חסרים לנו הכלים להתמיד ולהתחייב לתהליך ארוך טווח. האימון נותן את הכלים הללו.

להלן כמה דוגמאות למטרות לתהליך אימון:

הצלחה בלימודים, הצלחה חברתית, התארגנות ניהול זמן וניהול אנרגיה, להיות מסוגל להגיד "לא", לבנות סדר עדיפויות בחיים, לאיזו ישיבה או מסגרת להירשם, הכנה לחטיבת הביניים, לתיכון ולישיבה התיכונית, בניית תחושת מסוגלות – "אני יכול", אחריות, להיות יותר אסרטיבי, להיות אדם שמח ללא התניות, בניית גמישות בחיים, בניית יעדים ומטרות, במה אני יכול להיות הכי טוב, מהם הקווים המנחים אותי בחיים, גורמים מעכבים – מה בעצם מפריע לי להתקדם, התמודדות עם המציאות, הפחדים שלי ומה אני עושה איתם, אותנטיות – איך אני מביא את עצמי ועוד.

×