הרצאות וסדנאות

במסגרת עבודתי, אני מעביר הרצאות וסדנאות באופן קבוע לקבוצות הורים, זוגות, צוותים חינוכיים ותלמידים ותלמידות בישיבות תיכוניות ובאולפנות.

רשימת ההרצאות:

א. להיות בן זוג מאושר – 16 כללים ותפיסות שיהפכו אותך לבן זוג שכייף להיות איתו. ההרצאה מיועדת לזוגות נשואים ולזוגות בין האירוסין לחתונה.

ב. "מהפרעה להפריה בבית" – סדרה בת 4 מפגשים להורי ילדים עם ADHD. הסדרה נוגעת בכל הנושאים שעל ההורים לדעת כדי להנהיג ולהוביל את ילדם בהצלחה: היחס לילד, משמעת בבית, הטיפול התרופתי, לימודים בכיתה ובבית, התמודדות עם מצבי רוח, בניית שיתוף פעולה עם הילד, קשר נכון ומקדם עם בית הספר.

ג. "מהפרעה להפריה בבית הספר" – סדרה בת 4 מפגשים למחנכים ומורים של תלמידים עם ADHD. בסדרה הצוות החינוכי לומד על הפרעת הקשב, כיצד לרתום את התלמיד ללמידה, כיצד לדבר עם ההורים ולרתום אותם לשיתוף פעולה, אסטרטגיות לעבודה עם תלמידים ADHD בשיעורים, מבחנים, שיעורי בית וטיולים בית ספריים.

ד. "מזמינים את הכעס לשיחה" – סדנה בת 3 מפגשים למבוגרים וזוגות. בסדנה נלמד על מקורות הכעס שלנו ונתרגל כלים מתקדמים לשליטה בכעסים והשריית רוגע ושמחה בבית ובעבודה, בזוגיות ועם הילדים.