אימון אישי בקבוצה

אימון אישי בקבוצה

אם אתם רוצים לדעת מהו "אימון" – פשוט הקליקו על "אימון אישי".
בנוסף לאימון האישי המוכר, בו יושב המתאמן לבדו מול המאמן במהלך התהליך, ישנו תהליך אימון אישי הנעשה בקבוצה.

איך יכול להיות? – שאלה מצוינת! הרי האימון הוא כל כך אישי, באימון אני אמור לעבוד על עניין שלי ורק שלי, אז איך יכול להיות ואיך אפשר שזה יקרה בקבוצה?
פשוט מאד! בקבוצת האימון האישי כל אחד מגיע עם המטרה שלו. לכל אחד יש סיבה משלו שבגללה הגיע לאימון, אך הוא בא לעבוד עליה ולהשיג תוצאות כחלק מקבוצה.

אימון אישי בקבוצה

אז למה לבוא לאימון אישי בקבוצה, כשאפשר לקבל את כל תשומת הלב ב"אחד על אחד"?
קודם כל זה הרבה יותר זול. אימון אישי בקבוצה עולה מחצית מאימון אישי. אבל יש משהו הרבה מעבר למחיר והוא היתרון הגדול של הקבוצה בתהליך האימון.

אז מה בעצם נותנת הקבוצה שלא אוכל לקבל ב"אחד על אחד"?
הקבוצה מורכבת מחבורה של אנשים שהופכים להיות חברים מאד טובים שתומכים אלו באלו במהלך התהליך ואחריו. הפרט בקבוצה מקבל בדרך אגב מעגל תמיכה רציני מאד לחייו להמשך הדרך. אם מדובר בקבוצה אורגנית מיסודה, למשל, חברים מהקהילה, מהעבודה, מבית הכנסת, מהישיבה התיכונית ומהסניף יש לצפות בהחלט לעומק וקשר חדשים בין בני הקבוצה.

הקבוצה מורכבת מסך של אנשים שכל אחד מביא אתו לחדר האימון את הרצון העז שלו לחולל שינוי בחייו. נתון זה כשלעצמו מצריך אותו להיות הכי טוב שיכול להיות, ולהביא את המיטב שלו בפני הקבוצה.
תפקיד המאמן לחשוף את סך הנכסים האישיותיים של פרטי הקבוצה ולהביאם לחלל חדר האימון, ל"צלחת המרכזית", שכולם יוכלו ליהנות ממנה. כך יוצא שאינך חותר לבדך להשגת מטרותיך, אלא הקבוצה כולה נמצאת שם בשבילך.

האימון האישי בקבוצה אורך כ – עשרה מפגשים של כשעתיים מידי שבוע, וכולל "מתנות בית" כמו האימון האישי הקלאסי.

×