הכשרה והדרכת מאמנים
הכשרה והדרכת מאמנים
אם אתם מאמנים מקצועיים, ההדרכה חייבת להיות חלק מסדר היום האימוני שלכם. לטעמי, אין מקצועיות בלי הדרכה. לא תמצאו איש מקצוע שמכבד את עצמו ואת מקצועו שאינו לוקח הדרכות קבועות כי חייבים להתפתח!

הלמידה שלכם כמאמנים, כלולה מגורמים רבים כמו: לימודי האימון שלכם בקורסים השונים, קריאה ולימוד של ספרות מקצועית בתחום האימון ובתחום ההתמחות שלכם, משוב עצמי לאחר אימונים שאימנתם וחברות בפורום מאמנים עם ותק דומה לזה שלכם – שם תוכלו להרוויח סיעור מוחות, הפרייה הדדית ולמידה ועמיתים.
הכשרה והדרכת מאמנים

מעל כל אלה יש את ההדרכה. בהדרכה אתם נמצאים בליווי, בפיקוח ולמידה ממאמנים ותיקים המוכרים על ידי לשכת המאמנים בישראל, בעלי דרגה והסמכה כמדריכים ובעיקר, בעלי ניסיון וותק של אלפי שעות אימון המלמדים כי המקצועיות שלהם באימון מבוססת ומוכיחה את עצמה.

במהלך 2016-2017 הוסמכתי במכללת "גומא" ולשכת המאמנים בישראל לשאת בתואר "מדריך מוסמך".

בחדר ההדרכה שלי תוכלו ליהנות מהוותק והניסיון הרב שלי באימון בכלל ובאימון הורים, ילדים ונוער עם ADHD בפרט. ההדרכה דורשת ממני להיות בשבילכם: מורה, מלווה, שומר סף וגם…מאמן. את ה"כובעים" אחליף לפי הצרכים שיעלו במפגשים אתכם.

במהלך ההדרכה נעסוק בנושאים שחשוב לכם להתמקצע בהם. אתם תגיעו עם תשובה לשאלה "עם מה אני רוצה לצאת היום מההדרכה?" ונתחיל לרוץ קדימה. בנוסף, נתבונן יחד בכישורי האימון שלכם, נבחן ונדייק אותם לכיוון המאמנים שאתם רוצים להיות.

ישנה אפשרות לקבוצת הדרכה. נשב יחד, 3 מאמנים ואני, ונרוויח את ה"ביחד" של כולכם. כל מאמן יעלה את הנושא שלו, נדון בו יחד בהנחייתי ונבדוק היכן הוא נוגע בכל אחד מכם. קבוצת ההדרכה תיתן לכם את כוחה של הקבוצה במחיר נמוך יותר עבור כל אחד מכם.

כחלק ממחוייבותי המקצועית אדריך רק מאמנים החברים בלשכה או מאמנים הנמצאים בתהליך כניסה ללשכה.

אז אם אתם רוצים להתמקצע ולחדד את כישורי האימון שלכם, צרו קשר כבר היום!

×