אודות מור לנוער

קצת עליי

נולדתי בתל אביב ואני גר בקרית ארבע – חברון עם אשתי אפרת ושמונת ילדינו.

את שנות התיכון ביליתי בישיבת בני עקיבא נחלים כתלמיד עם הישגים בינוניים ועם הרבה קשיים בלמידה ובריכוז.

בשביעית ובשמינית הדרכתי בסניף בני עקיבא "הדר יוסף" בתל אביב ואף זכיתי להיות שם קומונר למשך מספר חדשים. אחרי הישיבה התיכונית, למדתי בישיבת ההסדר בקרית שמונה, שירתי בצנחנים בגדוד 202 ואחרי ההסדר למדתי עוד 5 שנים בישיבת "שבי חברון".

הייתי מחנך (ר"מ) בשתי ישיבות תיכוניות במשך 10 שנים בכל הכיתות ט' עד י"ב.

לאחר שנים של חינוך בישיבה התיכונית ולאחר מאות שיחות אישיות עם תלמידיי, הגעתי למסקנה שיש צורך במענה מקצועי להתמודדויות הרבות של הנער המתבגר בישיבה התיכונית, ובמיוחד זה המתמודד עם ADHD. 

יצאתי ללמוד אימון ב"מכללת יוזמות", אוניברסיטת בר-אילן ובמכללת "גומא". במקומות אלה התמחיתי באימון בכלל ובאימון ADHD בפרט. המורים הגדולים שלי הם עו"ד מייקל בן דוד והפסיכולוגית-מאמנת ליסה גרוסמן. בהמשך למדתי NLP במכללת "תוצאות" והוסמכתי כ-NLP MASTER & TRAINER. אני חבר ב"לשכת המאמנים בישראל" (מס' חבר 2510) ונושא בדרגת מאמן בכיר MCIL ומדריך מוסמך.

פעילותי כוללת אימון אישי למבוגרים, אימון אישי ADHD למבוגרים, הורים ומתבגרים, אימון אישי בקבוצה, סדנאות להורים ADHD וייעוץ לימודים למתבגרים העומדים בפתחה של הישיבה התיכונית. 

בנוסף, יש לי פינה שבועית באתר האינטרנט של ערוץ 7 – "סדרת חינוך". כיום אני דוקטורנט במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת קורדובה, ספרד. המחקר שלי עוסק בהשפעת תהליך האימון על הרגולציה העצמית של מתבגרים בישיבות תיכוניות המאובחנים עם ADHD.

אילוסטרצייה של צביקה מור

לימודים גבוהים והכשרות:

תעודות מקצועיות

המלצות

מכתבי תודה 

×